W dniu 17 grudnia w naszej szkole pojawiła się Pani Mikołajowa z elfem. Dzieci z klas 0-III wzięły udział w grach i zabawach świątecznych, które dostarczyły im wielu wrażeń i radości.
W tym tygodniu: 177
W poprzednim tygodniu: 222
W tym miesiącu: 1072
W poprzednim miesiącu: 2452
Wszystkich: 42192