Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Czerwonce

„Bezpieczny Internet, Bez Hejtu”

Utworzono dnia 02.11.2025

29 października odbyły się warsztaty „Bezpieczny Internet, Bez Hejtu©” dla uczniów klas starszych oraz rodziców i nauczycieli. Spotkanie miało na celu promowanie pozytywnego i godnego zachowania w środowisku online oraz budowanie świadomości dotyczącej problematyki hejtu.

W dzisiejszym świecie, gdzie Internet jest integralną częścią życia, ważne jest, aby nauczyć uczniów, nauczycieli i rodziców korzystać z tego medium w sposób odpowiedzialny i szanujący innych. Program „Bezpieczny Internet, Bez Hejtu©” skupia się na kształtowaniu pozytywnych postaw online i promowaniu bezpiecznej przestrzeni w sieci.

Dziękujemy za ciekawe zajęcia.

Warsztaty "Bezpieczny Internet"

Utworzono dnia 02.11.2025, 08:00

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 151

W poprzednim tygodniu: 222

W tym miesiącu: 1046

W poprzednim miesiącu: 2452

Wszystkich: 42166

Imieniny