Z okazji Dnia Dziecka uczniowie uczestniczyli w pikniku na trawie. Zostali poczęstowani lodami i lizakami. Składamy Wam najserdeczniejsze życzenia z tej okazji: dużo uśmiechu, zdrowia i spełniania swoich marzeń.
W tym tygodniu: 145
W poprzednim tygodniu: 222
W tym miesiącu: 1040
W poprzednim miesiącu: 2452
Wszystkich: 42160