W dniu 13.10.2017 obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie klas IV-VII przygotowali akademię p.t. „Długa przerwa”, opisującą zmagania nauczycieli w szkolnej codzienności.
W tym tygodniu: 190
W poprzednim tygodniu: 222
W tym miesiącu: 1085
W poprzednim miesiącu: 2452
Wszystkich: 42205