Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Czerwonce

Finał turnieju debat oksfordzkich „Woda w centrum debaty”

Utworzono dnia 16.12.2025

We wtorek, 16 grudnia 2025 r. o godz. 11:00, uczniowie klas 5 i 6 mieli okazję obejrzeć finał turnieju debat oksfordzkich „Woda w centrum debaty”, organizowanego w ramach projektu Aktywni Błękitni.

Uczniowie - reprezentanci zmierzyli się z ważnymi zagadnieniami dotyczącymi ochrony oraz racjonalnego wykorzystania zasobów wodnych. Młodzi debatanci przedstawiali argumenty za i przeciw m.in. w kwestiach renaturyzacji wód powierzchniowych, rozwoju infrastruktury wodnej oraz ochrony przed powodzią i suszą.

Wydarzenie było doskonałą okazją do poznania ciekawych pomysłów i świeżych spojrzeń młodego pokolenia na znaczenie wody dla środowiska i przyszłości.

Debata oksfordzka "Woda w centrum debaty"

Utworzono dnia 16.12.2025, 16:47

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 151

W poprzednim tygodniu: 222

W tym miesiącu: 1046

W poprzednim miesiącu: 2452

Wszystkich: 42166

Imieniny