Uczniowie kl.2 szkoły podstawowej w Czerwonce zgodnie z kulturą anglo-amerykańską przygotowali, a następnie skosztowali samodzielnie zrobione przez siebie naleśniki.
W tym tygodniu: 177
W poprzednim tygodniu: 222
W tym miesiącu: 1072
W poprzednim miesiącu: 2452
Wszystkich: 42192