Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Czerwonce

Powitanie wiosny

Utworzono dnia 24.03.2018

Pierwszy dzień wiosny powitaliśmy kolorowo i wesoło. Uczniowie poszczególnych klas ubrali się w stroje w jednakowym kolorze, a dziewczyny z klasy V założyły barwne wianuszki. W konkursie na najlepiej ubraną klasę zwyciężyła klasa VII.

W naszej szkolnej tradycji żegnamy zimę poprzez spalenie marzanny. W tym roku były cztery kukły, które zrobili uczniowie klas starszych. Większości spodobała się marzanna wykonana przez klasę IV. Młodsze dzieci zrobiły z kolorowych bibułek tzw. gaik, na którym oprócz kwiatów i zielonych liści, znalazły się wielobarwne motyle i owady. Po spaleniu kukieł, odbył się konkurs dotyczący zdrowego odżywiania, który wygrały dziewczyny z klasy VII. Sponsorem nagród w konkursach był sklepik szkolny.

Powitanie wiosny

Utworzono dnia 24.03.2018, 17:55

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 190

W poprzednim tygodniu: 222

W tym miesiącu: 1085

W poprzednim miesiącu: 2452

Wszystkich: 42205

Imieniny