Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Czerwonce

Pożegnanie uczniów klasy VIII

Utworzono dnia 17.06.2019

          W piątek  14 czerwca 2019 r. odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klasy VIII.

          Młodzież pożegnała się ze szkołą i nauczycielami humorystycznymi  przemówieniami. Wyraziła także wdzięczność nauczycielom,  dziękując za trud i opiekę oraz ogromny wysiłek włożony w nauczanie i wychowanie. Rodzicom  dziękowała za miłość i troskę, za to, że byli ze swoimi pociechami w chwilach radosnych i smutnych. Do młodszych kolegów zwróciła się z podziękowaniem za wspólnie spędzone chwile.

          Uczniowie klasy VII pożegnali absolwentów, życząc im, aby spełniły się ich oczekiwania, a ścieżki życia, na które wkraczają, prowadziły tylko do sukcesów i szczęścia. Zgodnie z tradycją naszej szkoły uczniowie klasy VIII otrzymali pamiątki od żegnających ich uczniów klasy VII.

          Pani Dyrektor zwróciła się do ósmoklasistów z życzliwymi słowami, prosząc, aby zawsze stawiali sobie wysoko poprzeczkę i zacytowała słowa Jana Pawła II: „Wymagaj od siebie, choćby inni od ciebie nie wymagali”.

          Po apelu i wręczeniu kwiatów wszystkim członkom Rady Pedagogicznej, uczniowie bawili się na ostatnim w tej szkole wieczorku tanecznym.

Pożegnanie uczniów klasy VIII

Utworzono dnia 17.06.2019, 13:45

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 180

W poprzednim tygodniu: 222

W tym miesiącu: 1075

W poprzednim miesiącu: 2452

Wszystkich: 42195

Imieniny