Sensoplastyka
Utworzono dnia 07.06.2026
21 maja na zajęciach sensoplastycznych dzieci obchodziły Dzień Pszczoły podczas których przygotowywały „miód” z galaretki, mąki ziemniaczanej, wody i kurkumy. Była to świetna okazja do rozwijania zmysłów, kreatywności oraz rozmów o ważnej roli pszczół w przyrodzie.














