W „tłusty czwartek”, tj. 16 lutego 2023 odbyła się „Uczta Smakosza”. Wolontariusze z naszej szkoły sprzedawali ciasta, z których dochód zostanie przekazany na cel charytatywny w okolicach świąt wielkanocnych.
W tym tygodniu: 173
W poprzednim tygodniu: 222
W tym miesiącu: 1068
W poprzednim miesiącu: 2452
Wszystkich: 42188