Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Czerwonce

Warsztaty pedagogiczne

Utworzono dnia 13.02.2017

            W piątek 10 lutego do naszej szkoły zaprosiliśmy Panią Pedagog z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Dąbrowie Białostockiej.

            Najbardziej ogólnym celem pracy każdego pedagoga jest uzupełnianie, rozszerzanie i pogłębianie działalności dydaktyczno-wychowawczej oraz opiekuńczej, którą prowadzą nauczyciele.

            Pani Pedagog przeprowadziła zajęcia warsztatowe dla uczniów klasy VI i IV. Są to klasy, w których spotkali się od września uczniowie z dwóch szkół. Wychowawcy uznali więc, że zajęcia z pedagogiem mogą wpłynąć pozytywnie na integrację zespołów klasowych, jak też na poprawę relacji w grupie rówieśniczej. W klasie IV takie zajęcia odbywały się już po raz drugi.

            Zajęcia z Panią Pedagog bardzo podobały się uczniom, więc na pewno wkrótce zorganizujemy takie spotkanie po raz kolejny.

Warsztaty pedagogiczne

Utworzono dnia 13.02.2017, 17:02

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 191

W poprzednim tygodniu: 222

W tym miesiącu: 1086

W poprzednim miesiącu: 2452

Wszystkich: 42206

Imieniny