Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Czerwonce

Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci.

Utworzono dnia 08.06.2021

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Czerwonce uczestniczyli w Akcji Ekologicznej "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci". W tym roku udało się zebrać 754 kilogramy zużytego sprzętu elektronicznego (w ubiegłym roku było to ok. 200 kilogramów). Dzięki tej akcji Szkoła otrzyma talon na sprzęt sportowy.

Bardzo dziękujemy Uczniom i Rodzicom za udział w akcji. 

Elektrośmieci

Utworzono dnia 08.06.2021, 16:40

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 177

W poprzednim tygodniu: 222

W tym miesiącu: 1072

W poprzednim miesiącu: 2452

Wszystkich: 42192

Imieniny