Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Czerwonce

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Utworzono dnia 07.12.2016

4 października odbyły się w naszej szkole w pełni demokratyczne wybory do władz samorządu uczniowskiego, poprzedzone wyłonieniem kandydatów z poszczególnych klas oraz kampanią wyborczą. Nasza szkoły już po raz drugi włączyła się w ogólnopolską akcję "Samorządy Mają Głos" organizowaną przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Nad przebiegiem wyborów czuwał zespół w składzie: Ola Małyszko, Michał Dzieżyk, Krystian Mac i Hubert Wojciechowicz. Podczas wyborów głos swój oddało łącznie aż 96% uprawnionych do głosowania. W wyniku wyborów przewodniczącą SU została kolejny raz Gabrysia Marchel z klasy VI, jej zastępcą - Daria Szychowska z klasy IV, a sekretarzem SU - Antek Głowicki z klasy V. W skład Rady SU weszli: Kuba Smyk z klasy VI i Mateusz Mac z klasy IV.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Utworzono dnia 05.12.2016, 17:31

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 192

W poprzednim tygodniu: 222

W tym miesiącu: 1087

W poprzednim miesiącu: 2452

Wszystkich: 42207

Imieniny