Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Czerwonce

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Utworzono dnia 04.11.2020

13 października w naszej szkole  odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W wyborach wzięli udział reprezentanci zgłoszeni przez klasy IV- VIII. W ramach kampanii wyborczej kandydaci przygotowali wcześniej swoje plakaty. W głosowaniu wzięli udział uczniowie klas IV – VIII oraz nauczyciele.  

Spośród zgłoszonych kandydatów podczas tajnych, bezpośrednich i równych wyborów wybrano:

- przewodniczącą SU – Darię Szychowską z klasy VIII,

- zastępcę przewodniczącego – Krystiana Szychowskiego z klasy VIII,

- sekretarza – Paulinę Wyganowską z klasy VII,

- skarbnika – Wiktorię Dochód z klasy VII.

Pozostali kandydaci weszli w skład  Rady SU.

Gratulujemy zarządowi Samorządu Uczniowskiego, życzymy wielu pomysłów i możliwości ich realizacji w roku szkolnym 2020/2021.

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 178

W poprzednim tygodniu: 222

W tym miesiącu: 1073

W poprzednim miesiącu: 2452

Wszystkich: 42193

Imieniny