Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Czerwonce

Wycieczka do Teatru Dramatycznego w Białymstoku

Utworzono dnia 16.06.2019

Dnia 11.06.2019 r. uczniowie naszej szkoły jeździli do Teatru Dramatycznego w Białymstoku na spektakl pt. „Hobbit”. Białostocki teatr jako jedyny w Europie pozyskał prawa do wystawienia scenicznej wersji książki J.R.R. Tolkiena.

Trzeba przyzna, że stanął na wysokości zadania i na scenie występuje cały zespól teatru, wzmocniony tancerzami i akrobatami. I to ci ostatni zrobili na uczniach największe wrażenie. Co jeszcze im się podobało? : „Realistyczne kostiumy”, „… że ludzie mogli brać udział”, „Sposób realizacji przedstawienia”. „Warto było pojechać!” – słyszeliśmy od wszystkich, którzy chcieli się wypowiedzieć. Niech zatem żałują ci, którzy nie pojechali :-)

Wycieczka do Teatru Dramatycznego w Białymstoku

Utworzono dnia 16.06.2019, 15:34

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 180

W poprzednim tygodniu: 222

W tym miesiącu: 1075

W poprzednim miesiącu: 2452

Wszystkich: 42195

Imieniny