Wyjazd klasy trzeciej do Suchowoli
Utworzono dnia 07.06.2026
21 maja uczniowie klasy trzeciej wybrali się do Suchowoli, gdzie mieli okazję samodzielnie przygotować własną pizzę.
Następnie spędzili miło czas na placu zabaw, korzystając z pięknej, słonecznej pogody.
Wyjazd klasy trzeciej do Suchowoli
Utworzono dnia 07.06.2026, 16:19












