Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Czerwonce

Wypieki uczniów klasy VIII

Utworzono dnia 29.04.2024
 
Uczniowie klasy VIII aktywnie włączyli się w realizowany w szkole projekt „Idę po zdrowie”, przygotowując potrawy z płatków owsianych. Były to: dietetyczny deser, czyli owsianko – serniczek z owocami, który z przyjemnością został skonsumowany podczas zajęć z wychowawcą, a także chleb bez mąki z płatków i ziaren, którego degustacja odbyła się podczas szkolnego Dnia z jajem????.#Idepozdrowie

Rok szkolny 2023/2024

Utworzono dnia 29.04.2024, 06:17

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 165

W poprzednim tygodniu: 222

W tym miesiącu: 1060

W poprzednim miesiącu: 2452

Wszystkich: 42180

Imieniny