Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Czerwonce

Zabawy z alpakami

Utworzono dnia 21.09.2022

W dniach 13 i 14 września 2022 uczniowie klas 0-V wzięli udział w wycieczce do Nowego Stojła na fermę alpak. Celem wyjazdu była integracja rówieśnicza oraz poznanie różnorodności świata zwierząt. Na zakończenie imprezy zorganizowano ognisko, w którym uczniowie mogli upiec sobie kiełbaski.

 

Zabawy z alpakami

Utworzono dnia 21.09.2022, 20:42

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 176

W poprzednim tygodniu: 222

W tym miesiącu: 1071

W poprzednim miesiącu: 2452

Wszystkich: 42191

Imieniny