Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Czerwonce

Zajęcia z pedagogiem szkolnym - klasa 4

Utworzono dnia 03.05.2026

Uczniowie klasy czwartej podczas zajęć z pedagogiem szkolnym w każdy piątek angażują się w twórczy proces projektowania własnych gier planszowych. Tematyka gier koncentruje się wokół rozpoznawania i nazywania uczuć oraz emocji, rozwijania kompetencji społecznych, a także kształtowania umiejętności formułowania komunikatów asertywnych. W trakcie pracy uczniowie nie tylko rozwijają swoją kreatywność, ale również uczą się współpracy, empatii oraz lepszego rozumienia siebie i innych. Tworzenie gier stanowi okazję do praktycznego zastosowania wiedzy o emocjach i zachowaniach społecznych w bezpiecznym i angażującym środowisku.

Zajęcia z pedagogiem - kl. 4

Utworzono dnia 03.05.2026, 19:35

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 148

W poprzednim tygodniu: 222

W tym miesiącu: 1043

W poprzednim miesiącu: 2452

Wszystkich: 42163

Imieniny