Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Czerwonce

Zajęcia z psychologiem w klasie VI – „Tworzenie linii czasu swojego życia” w ramach Programu „Szkoła Myślenia Pozytywnego”

Utworzono dnia 31.05.2026

Uczniowie klasy VI pracowali nad refleksją o sobie, swoich doświadczeniach i emocjach. Po rozmowie o tym, jak sztuka pomaga wyrażać emocje i lepiej rozumieć siebie, uczniowie stworzyli osobiste linie czasu życia, zaznaczając ważne wspomnienia, radosne chwile, trudniejsze doświadczenia oraz osoby ważne w ich życiu. Było to wartościowe spotkanie rozwijające samoświadomość, refleksyjność i umiejętność rozpoznawania emocji. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i otwartość.

Zajęcia z psychologiem „Tworzenie linii czasu swojego życia”

Utworzono dnia 31.05.2026, 13:09

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 145

W poprzednim tygodniu: 222

W tym miesiącu: 1040

W poprzednim miesiącu: 2452

Wszystkich: 42160

Imieniny