Zawody sportowe w Białymstoku
Na Stadionie Lekkoatletycznym im. Wojciecha Nowickiego w Białymstoku, odbyły się zawody „Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie”, w których udział wzięli uczniowie klas 3 i 4.
Zawody rozgrywane były w formie dwuboju lekkoatletycznego, dzięki czemu uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności w różnych konkurencjach. Nasi młodzi sportowcy zdobywali cenne doświadczenie, poprawiali swoje rekordy życiowe oraz przeżywali wiele sportowych emocji. Nie zabrakło również zdrowej rywalizacji i świetnej zabawy.
Ogromnym przeżyciem było spotkanie z wybitnymi lekkoatletami: Marleną Granaszewską, Wojciechem Nowickim oraz Joanną Fiodorow. To spotkanie z pewnością będzie dla wielu inspiracją do rozwijania swoich pasji i aktywności sportowej.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i sportowej postawy.












