Dnia 03.10 uczniowie z klasy 2 i 3 przygotowali zdrowe kanapki. Rozmawialiśmy o tym jak należy prawidłowo się odżywiać.
W tym tygodniu: 176
W poprzednim tygodniu: 222
W tym miesiącu: 1071
W poprzednim miesiącu: 2452
Wszystkich: 42191