Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Czerwonce

Żegnaj zimo, witaj wiosno!

Utworzono dnia 22.03.2017

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny powitaliśmy kolorowo i wesoło. W tym dniu wszystkie klasy wraz z wychowawcami musiały się ubrać w ubrania w jednym kolorze. Także Pani Dyrektor ubrała się w kolorowy strój przybrany wiosennymi kwiatami, czym wzbudziła wielki aplauz wśród uczniów i nauczycieli.

Uczniowie, chociaż nie siedzieli w ławkach, mieli dużo prac do wykonania. Każda klasa miała za zadanie zrobić marzannę z naturalnych materiałów, ułożyć wierszyk, okrzyk lub piosenkę na powitanie wiosny oraz przebrać jedną osobę z klasy za wiosnę. Chętni uczniowie mogli również wziąć udział w konkursie na eko-strój. Pani Jolanta Rogalska, ucząca języka angielskiego, przygotowała zabawy związane ze  świętami wielkanocnymi – turlanie jajek i grę językową.

Żegnaj zimo, witaj wiosno!

Utworzono dnia 22.03.2017, 18:23

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 191

W poprzednim tygodniu: 222

W tym miesiącu: 1086

W poprzednim miesiącu: 2452

Wszystkich: 42206

Imieniny